• Gluten Free

  Gluten Free

BCAA

Jaunās Garšas - Persiku Mango, Skābā Avene un Kiršu Limonāde

Flavour
Package
Amount

40% OFF whole range tablets and aminos | Use Code: AMINOLV

Limited time only!

40% OFF whole range tablets and aminos!

Don't miss your chance! | Use Code: AMINOLV

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
Iepriekš: 19.99€ 11.93€ Saglabāt 8.06€

Preces pārskats

Tagad pieejamas arī ar Citrona un Laima, Apelsīna, Rūgtā Ābola, Aveņu un Limonādes garšām.

Kas ir Sazarotās Ķēdes Aminoskābes?

Sazarotās Ķēdes Aminoskābes (BCAA) ir neaizvietojamās aminoskābes, kuras satur Leicīnu, Izoleicīnu un Valīnu proporcijās 2:1:1, Šīs aminoskābes ir uzskatītas par neaizvietojamām, jo ķermenis tās pats nespēj sintezēt, tāpēc tās ir jālieto, kā papildus uztura bagātinātāji.

Kādi ir ieguvumi, lietojot BCAA?

Trenējoties aminoskābes kļūst par neatņemamu sastāvdaļu treniņu procesā, jo ir ļoti grūti saglabāt augstu līmeni, tikai ar veselīgu ēdienu. Ar šo pulveri saglabāt un noturēt optimālu aminoskābju daudzumu ķermenī ir pavisam ātri un vienkārši

Aminoskābes var tikt lietotas jebkurā dienas laikā, treniņa laikā, vai arī pirms un pēc fiziskām aktivitātēm.

Kam tās ir paredzētas?

Aminoskābes ir paredzētas jebkuram aktīvam cilvēkam vai sportistiem ar augstu treniņu intensitāti. Produkts paredzēts ikvienam, kas vēlas saniegt savus treniņu mērķus ātri un efektīvi.

Kā lietot?

2-4 reizes dienā pa 5 gramiem BCAA pulvera. Tu vari sajaukt šo produktu ar ūdeni. Labākiem rezutātiem pievieno 2 MP mazos kausiņus pie savas mīļākās sulas, pirms treniņa būstera vai pēc treniņa proteīna kokteiļa.

Galvenie ieguvumi

 • 2:1:1 attiecība Leicīns, Izoleicīns un Valīns
 • Ideāls visiem sporta veidiem
 • Palīdz paātrināt atjaunošans
 • Augstākā bioloģiskā kvalitāte

Ieteicamā lietošana

Pievieno savu mīļāko sulu vai ūdeni šeikerim, tad pievieno 5g BCAA, kārtīgi sakrati un dzer sausu. Lieto 2-4 reizes dienā, lai sasniegtu optimālākos rezultātus.

Piezīme: Mēs iesakām lietot precīzas porcijas, izmantojot precīzus svariņus vai mērierīces svara noteikšanai. Lai arī mēs cenšamies piedāvāt precīzas porcijas, izmantojot Myprotein kausiņus, tomēr svars tajā var nebūt pinīgi precīzs, kāds tas ir serificetos svaros.

Brīdinājums: Satur E129, kas var radīt nelabvēlīgu ietekmi uz bērnu aktivitāti un koncentrēšanās spējām. Glabāt vēsā un sausā vietā. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot pēc derīguma termiņa, kas norādīts uz iepakojuma, beigām

Sastāvs

Ražots vietā, kur ražo arī piena, sojas, olu un glutēna produktus.

Ogu Trieciena Garša: L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Skābe(Citronskābe), Krāsvielas (Biešu Sarkanais , Antocianīns), Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze).

Zilās Avenes Garša:L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsviela (E133).

Vīnogu Garša:L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E129, E133).

Citrona un Laima Garša: L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%),Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E110, E133).

Apelsīnu Garša:L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas(E110).

Aveņu Limonādes Garša: L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E129, E133).

Rūgtā Ābola Garša: L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E110, E133).

Tropiskās Vētras Garša: L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Skābe (Citronskābe), Krāsviela (Karotīni), Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze).

Bez Garšas:L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%)

Arbūza Garša: L Leicīns (38%), L Izoleicīns (19%), L Valīns (19%), Dabīgais Aromatizētājs, Saldinātājs (Sukraloze, Acesulfāms- K), Krāsvielas (E129).

Uzturvērtības informācija

Porcijas Lielums - 1 tējkarote (5g)

Porcijas Iepakojumā - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Uzturvērtība

  Uz Porciju
L Leicīns     2 g
L Izoleicīns     1 g
L Valīns     1 g

 

Uzturvērtība ir balstīta uz Ogu Trieciena garšas veidu. Izvēloties citu garšu, uzturvērtība var nedaudz atšķirties.

Pircēju atsauksmes

Ja atsauksmes attiecas uz pārtikas produktiem vai kosmētikas līdzekļiem, rezultāti var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Pircēju atsauksmes ir neatkarīgas un nepārstāv 'The Hut' grupas veidokli.

Kopsavilkums

5.0

5.0

(2 atsauksmes)

 • 5    2
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Kārtot pēc

10+

Kopumā:

5

Šķīdība:

5

Garša:

5

Efektivitāte:

4

Очень вкусные аминокислоты. Рекомендую всем.

Fri Dec 22 16:59:27 GMT 2017 no Olga

Vai šī informācija bija noderīga?

Rekomendēju!

Kopumā:

5

Šķīdība:

5

Garša:

5

Efektivitāte:

5

Salīdzinot ar citiem ražotajiem, MyProtein ir visērtākais - palīdzēs, no kā labāk veidot savu sporta uzturu, ko un kad lietot, kādās proporcijās. Garšu daudzveidība ļauj ikvienam atrast SAVĒJO. Plašs sortiments, draudzīgas cenas. Rekomendēju.

Sun May 14 04:27:47 BST 2017 no Viktorija

Vai šī informācija bija noderīga?

BCAA

Atlasīt attēlu

BCAA
Back to top