• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

ElectroFuel (Sample)

Atsvaidzinošs elektrolītu dzēriens ar papildus kokosriekstu ūdens pulveri

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
1.29€

Preces pārskats

Kāpēc mēs izstrādājām ElectroFuel?

Ilglaicīgi treniņi noved pie glikogēnu krājumu izsīkšanas un samazināta elektrolītu līmeņa. Tas attēlojas pazeminātā enerģijas līmenī un noved pie samazinātas veiktspējas. Tāpēc ElectroFuel ir izstrādāts ar ogļhidrātu, elektrolīnu un kokosriekstu ūdens pulvera maisījumu, ir pieejamas dažādas garšas.

Kā mēs izstrādājām ElectroFuel?

ElectroFuel tika izstrādāts, lai rehidrētu un enerģizētu ķermeni. Tika izmantoti divi ogļhidrāti, lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku enerģijas uzsūkšanos. Četru elektrolītu maisījums ticis iestrādāts, lai aizvietotu tos sāļus, kurus zaudējat svīstot.

Galvenie ieguvumi

ElectroFuel nodrošina 45g ogļhidrātus uz porciju. Šie ogļhidrāti nāk no nātrija, kālija un magnija, tas viss izstrādāts, lai ļautu jums strādāt cik vien varat un atbalstītu jūsu veiktspēju. Ar dabīgu minerālvielu avotu, kas ir kokosriekstu ūdens pulveris, varat būt pārliecināti, ka ElectroFuel palīdzēs jums no sava ķermeņa saņemt visu iespējamo.Pieejamas dažādas garšas, ElectroFuel ir perfekts, lai lietotu visas dienas garumā.

Vai šis produkts ir domāts man?

ElectroFuel ir piemērots ikvienam, kas nodarbojas ar intensīviem treniņiem. Lai atjaunotu elektrolītus un nodrošinātu ātru enerģijas izdalīšanos, ElectroFuel ir piemērots dažādiem sporta veidiem un disciplīnām.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Vairāki ogļhidrāti
  • Pievienots kokosriekstu ūdens pulveris
  • Lieliskas garšas

Ieteicamā lietošana

Sajauciet 50g (1 ¾ kausiņu) ar 500ml ūdens un lietojiet pirms treniņa un/vai treniņa laikā.

Uzglabājiet vēsā, sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Piemērots veģetāriešiem.

 

Sastāvs

Alergēni: Var saturēt pienu, olas un soju. Gatavots telpās, kur tiek apstrādāti rieksti un zemesrieksti.

Lemon & Lime Flavour: Maltodextrin (73.6%), Fructose (16%), Coconut Water Powder (6.4%), Flavourings, Sodium Chloride, Acidity Regulators (Sodium Citrate, Potassium Chloride), Magnesium Citrate.

Summer Fruits Flavour: Maltodextrin (73.6%), Fructose (16%), Coconut Water Powder (6.4%), Flavourings (Beetroot Juice Powder, Sweetener: Sucralose), Sodium Chloride, Acidity Regulators (Sodium Citrate, Potassium Chloride), Magnesium Citrate.

Guava Flavour: Maltodextrin (73.6%), Fructose (16%), Coconut Water Powder (6.4%), Flavourings (Beetroot Juice Powder, Sweetener: Sucralose), Sodium Chloride, Acidity Regulators (Sodium Citrate, Potassium Chloride), Magnesium Citrate.

Uzturvērtības informācija

Serving Size - 1 ¾ Scoops (50g)

Servings Per Container - 20 (1kg), 50 (2.5kg), 100 (5kg)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving
Energy 1512 kJ/360 kcal 756 kJ/180 kcal
Fat 0 g 0 g
  of which saturates 0 g 0 g
Carbohydrates 90 g 45 g
  of which sugars 30 g 15 g
Protein 0 g 0 g
Salt 0.61 g 0.31 g

 

Uzturvērtība ir vienāda visām garšām.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

ElectroFuel (Sample)

Atlasīt attēlu

ElectroFuel (Sample)
Back to top