• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Exceed (Sample)

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
Iepriekš: 1.29€ 1.00€ Saglabāt 0.29€

Preces pārskats

Exceed ir uzlabots aminoskābju un elektrolītu masījums, kas veicina enerģijas ražošanu, uzlabo spēku, izturību un atjaunošanās procesus un paātrina liesu muskuļu masas pieaugumu. Zinātniski pierādītā 2:1:1 attiecība starp sazarotajām aminoskābēm (L-Leicīns, L-Isoleicīns un L-Valīns) un Beta Alanīna, svarīgas aminoskābes, klātbūtne un citrulīna malāts palīdz veidot audu attīstības vidi, kas ir optimāla liesas muskuļu masas augšanai un treniņu kapacitātes palielināšanai.

Dažādi pētījumi ir pierādījuši, ka sazarotās aminoskābes (BCAAs) var labvēlīgi ietekmēt jūsu veiktspēju, samazināt nogurumu un palielināt enerģijas līmeni. Samazinot triptofāna līmeni (aminoskābes, kas izraisa smadzeneš noguruma sajūtu), BCAA var palīdzēt uzturēt augstu treniņa instestitāti ilgāku laiku. BCAA kā pierādīts arī aizkavē katabolismu, intesīvu treniņu laikā, vienlaikus veicinot liesu audu izaugsmi.

Katra porcija nodrošina noderīgu un lielisku beta alanīna, citrulīna malāta, vitamīna b5 kombināciju, padarot Exceed par attīstītāko ne-stimulējošo spēka, izturības un enerģijas uztura bagātinātāju tirgū. Palielinot enerģijas apjomu, kuru jūs pats saražojat un samazinot nogurumu izraisošo toksīnu, tādu kā pienskābe, izdalīšanos. Exceed spēs jūsu treniņu pacelt augstākā līmenī, uzlabojot tā kapacitāti.

Exceed var būt noderīgs tiem, kuri vēlas zaudēt svaru un samazināt ķermeņa tauku līmeni bez stimulantiem, tādiem kā kofeīns. Muskuļu pieauguma un uzturēšanas veicināšana nodrošinās jūs ar lielāku iespēju nodedzināt stūrgalvīgos ķermeņa taukus un liekās kalorijas. Exceed apvieno dažus no visaizraujošakajām pirms-treniņa sastāvdaļām vienā ērtā un ļoti efektīvā uztura bagātinātājā.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Aminoskābju maisījums, kas veicina enerģijas ražošanu un liesas muskuļu masas pieaugumu
  • Zinātniski pierādīta 2:1:1 BCAA attiecība
  • Satuyr arī Beta Alanine un Citrulline Malate

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet 250 ml ūdens jūsu šeikerī. Tad pievienojiet 1/2 MP lielo kausiņu (20g), sakratiet un patērējiet. Lietot 3 reizes dienā. Labākajam rezultātam, mēs iesakām lietot pirms treniņa un treniņa laikā. 1 x MP lielais kausiņš sver 40g.

Sastāvs

Exceed Blend (iBCAA 2:1:1 [Leucine, Isoleucine, Valine, Emulsifier (Soy Lecithin)], Glutamine, Citrulline Malate, Beta Alanine), Citric Acid (berry blast & tropical storm flavours only), Colourings (Beetroot Red [berry blast flavour only], Anthocyanin [berry blast flavour only], Carotene [tropical storm flavour only]), Aromatizatori (flavoured options only), Electrolyte Powder (Sodium Chloride, Potassium Sulphate, Calcium Di Phosphate, Magnesium Oxide), Sweetener (Sucralose® [flavoured options only]), Vitamin B5 (Pantothenic Acid).

Uzturvērtības informācija

Nutritional Information

Per 100gPorcijā*RI
Energy1490 kJ/356 kcal298 kJ/71 kcal4%
Fat0 g0 g0%
of which saturates0 g0 g0%
Carbohydrates2 g0.4 g0%
of which sugars0.5 g0.1 g0%
Protein87 g17 g34%
Salt0 g0 g0%
Pantothenic Acid10.5 mg175%
Chloride320 mg40%
Per Serving
L-Leucine5 g
L-Glutamine3.4 g
L-Isoleucine2.5 g
L-Valine2.5 g
Citrulline Malate2.3 g
Beta Alanine1.7 g
Sodium210 mg

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Exceed (Sample)

Atlasīt attēlu

Exceed (Sample)
Back to top