• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

Hemp Protein

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
27.49€

Preces pārskats

Kas ir Hemp Protein?

Hemp Protein ir lielisks olbaltumvielu avots, kas iegūts no neapstrādātām kaņepju sēklām. Hemp Protein satur visaptverošu aminoskābju maisījumu un ir pildīts ar dzīviem enzīmiem, neaizstājamām taukskābēm, vitamīniem un minerālvielām. Kaņepju sēklas ir bagātas ar būtiskām uzturvielām, to skaitā hlorofils, magnijs, kālijs, sērs, fitosterīns, askorbīnskābe, beta-karotīns, kalcijs, šķiedrvielas, histidīns, dzelzs, kālijs, fosfors, riboflavīns, niacīns un tiamīns.

Ieguvumi no Hemp Protein

Hemp Protein satur 15g olbaltumvielu vienā porcijā, kas palīdzēs iegūt un uzturēt muskuļu masu.

Kam ir piemērots Hemp Protein Suitable?

Hemp Protein ir lielisks uztura bagātinātājs ikvienam, kurš vēlas palielināt ikdienas olbaltumvielu daudzumu ar papildus neaizstājamām mtaukskābēm, vitamīniem un minerālvielām. Hemp Protein ir lieliski patērēt pirms vai pēc slodzes kā olbaltumvielu avotu vai jebkurā citā dienas laikā, lai palielinātu ikdienā uzņemto olbaltumvielu daudzumu. Hemp Protein ir lielisks olbaltumvielu avots veģetāriešiem, vegāniem vai jebkuram, kurš cieš no laktozes vai glutēna nepanesamības.

Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • Lielisks olbaltumvielu avots vegāniemExcellent source of protein for vegans
 • Nesatur laktozi un glutēnu
 • 15g olbaltumvielu vienā porcijā

Ieteicamā lietošana

Olbaltumvielas veicina muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu, tāpēc, lai iegūtu visu no šī produkta, mēs rekomendējam pievienot 1 lielo kausiņu (30g) 150-250ml ūdenim vai pienam mūsu MyProtein šeikerī un patērēt 30 minūtes pirms un/vai pēc jūsu treniņa. Alternatīvi patērēt jebkurā dienas laikā, lai palielinātu uzņemto olbaltumvielu daudzumu

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu.Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

Sastāvs

Var saturēt arī glutēnu, soju, pienu un olas.

Unflavoured: Hemp Protein Powder (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas lielums - 1 kausiņš (30g)

Porcijas iepakojumā - 33 (1kg)

Uzturvērtība

  100g Porcijā *RI
Enerģētiskā vērtība 1732 kJ/414 kcal 520 kJ/124 kcal 7%
Tauki 12 g 3.6 g 5%
  no tiem piesātinātie 1.2 g 0.4 g 2%
Ogļhidrāti 10 g 3.0 g 3%
  no tiem cukuri 6.0 g 1.8 g 2%
Olbaltumvielas 54 g 16 g 30%
Sāls 0.25 g 0.08 g 1%

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Hemp Protein

Atlasīt attēlu

Hemp Protein
Back to top