Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

AtvainojietDiemžēl šī prece šobrīd nav pieejama

Citi pircēji tā vietā iegādājās

Piedāvājums
In:Fused

In:Fused

Amino Maintenance Formula

 • Bez glutēna
EUR

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir In:Fused?

  In:Fused ir pilnīgi jauns koncepts, kas veido unikālu amino uzturēšanas formulu, apvienojot ātri uzņemamas sazaroto aminoskābju maisījumu kopā ar glutamīnu, taurīnu un 14 būtiskajiem vitamīniem un minerālvielām.

  In:Fused īpašības

  Unikālais Aminoskābju maisījums satur viegli uzņemamas BCAA L Leicīnu, L Izoleicīnu un L Valīnu kopā ar L Glutamīnu un taurīnu. Tas tiek papildināts ar unikālu vitamīnu un minerālvielu maisījumu.

  Kam In:Fused ir paredzēts?

  In:Fused var lietot jebkurā dienas laikā. Universālā, inovatīvā formula ir pieejama ar ogu trieciena un tropiskās vētras garšu. To var lietot jebkurš cilvēks. Kultūristi bieži lieto In:Fused 3-4 reizes dienā.

   

  Mēs mainām produkta nosaukumu uz "Amino XS". Lūdzu vērsiet uzmanību tm, ka produkta sastāvdaļas un uzturvērtība nav mainījušies, izmainīts ir ticis tikai nosaukums.

  Lūdzu ievērot, ka produkta etiķete ir angļu valodā. Arī franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas etiķetes var būt pieejamas atsevišķiem produktiem.

  Galvenie ieguvumi
  • Satur 14 būtiskos vitamīnus un minerālvielas
  • Satur glutamīnu un taurīnu
  • Ātri uzņemamas BCAA
 • Ieteicamā lietošana

  Ielejiet 300ml ūdens mūsu šeikerī (jo mazāk ūdens ieliesiet, jo izteiktāka būs garša). Pievienojiet 15g, sakratiet un lietojiet. Lietot 2-4 reizes dienā.

  Uzmanību: Mēs iesakām katru no porcijām nosvērt, izmantojot precīzus svarus. Lai gan mēs cenšamies MyProtein lāpstiņas izveidot pēc iespējas precīzākas, tās nosaka tikai aptuvenu lielumu un nav uzskatāmas par standartizētu mērierīci.

  Nepārsniegt ieteikto dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs un nedrīkst tikt izmantots kā aizstājējs sabalansētai un veselīgai maltītei. Glabāt vēsā un sausā vietā, sargāt no bērniem.

 • Sastāvs

  Alergēni norādīti treknrakstā. Ražots laboratorijā, kas nodarbojas ar pienu, soju, olām, glutēnu un to izstrādājumiem.

  Ogu trieciena garša: ātri uzņemamu BCAA maisījums (33%) (L-Leicīns, L-Izoleicīns, L-Valīns, emulgators (sojas lecitīns)), L Glutamīns (33%), Taurīns (7%), glikozes monohidrāts, multi vitamīnu & minerālvielu maisījums (2%) (magnija oksīds, vitamīns C, dzelzs fumarāts, vitamīns E, nikotīnamīds BP, vitamīna A acetāts, cinka oksīds, piridoksīns HCl, vitamīns D3, tiamīns HCl, riboflavīns, vitamīns B12 premikss, folijskābe, kālija jodīds), aromatizētājs, skābe (citronskābe), krāsviela (biešu ekstrakts & antocianīns), saldinātājs (sukraloze)

  Tropiskās vētras garša: ātri uzņemamu BCAA maisījums (33%) (L-Leicīns, L-Izoleicīns, L-Valīns, emulgators (soja lecitīns)), L Glutamīns (33%), taurīns (7%), glikozes monohidrāts, multivitamīnu & minerālvielu maisījums (2%) (magnija oksīds, vitamīns C, dzelzs fumarāts, vitamīns E, nikotīnamīds BP, vitamīna A acetāts, cinka oksīds, piridoksīns HCl, vitamīns D3, tiamīns HCl, riboflavīns, vitamīns B12 premikss, folijskābe, kālija jodīds), aromatizētājs, skābe (citronskābe), krāsviela (karotīna), saldinātājs (sukraloze)

 • Uzturvērtības informācija

  Ieteicamais lietošanas daudzums - 1/2 lāpstiņas (15g)

  Porciju daudzums iepakojumā - 10 (150g), 50 (750g), 100 (1.5kg)

  Uzturvērtība

    Vienā lietošanas reizē *RI
  Vitamīns A 403 µg RE 50%
  Vitamīns D 2.5 µg 50%
  Vitamīns E 6 mg a-TE 50%
  Vitamīns C 40 mg 50%
  Tiamīns 0.6 mg 55%
  Riboflavīns 0.7 mg 50%
  Niacīns 8 mg NE 50%
  Vitamīns B6 0.71 µg 51%
  Folijskābe 101 µg 51%
  Vitamīns B12 1.25 µg 50%
  Magnijs 189 mg 50%
  Dzelzs 7 mg 50%
  Cinks 5 mg 50%
  Jodīns 75 µg 50%
    Vienā lietošanas reizē
  L Glutamīns   5g
  L Leicīns   2.5g
  L Izoleicīns   1.25g
  L Valīns   1.25g
  Taurīns   1 g

   

  * Nepieciešamais enerģijas daudzums pieaugušam cilvēkam dienā (8400 kJ/2000 kcal)

  Uzturvērtība norādīta produktam ar ogu triecina garšu, izvēloties produktu ar citu garšu, uzturvērtība var mainīties.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Klienti, kuri nopirka šo, iegādājās arī:

T Matrica

 • Veģetārieši
35.49€
Back to top