Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Bezmaksas dāvana
Karbolyn, Unflavoured 1kg (Trademarked – SEE LEGAL/COMPLIANCE)

Karbo-Lyn®

Ogļhidrāti bez cukura

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
EUR 16.49

Ieteicamā mazumtirdzniecības cena: 27.49€

16.49€

Saglabāt 11.00€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

FREE MYPROTEIN MUG on orders over €80

FREE GIFT!

Receive FREE MYPROTEIN MUG on all orders over €80!

No code required | Gift will be automatically added to a basket when the order (after discount was applied) will reach €80 or more.

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir Karbo-Lyn®?

  Karbo-Lyn® ir patentēti ogļhidrāti, kas iegūti no cietes un satur unikālas īpašības. Tie ir homopolisaharīdu ogļhidrāti, kas nozīmē, ka tie sastāv no daudziem monosaharīdiem, kas apvienoti ar glikozīdiskām saiknēm. Karbo-Lyn® veic ceļu cauri vēderam ļoti ātri un darbojas kā sūknis, uzsūcot ūdeni un uzturvielas līdz ar sevi.

  Ieguvumi no Karbo-Lyn®

  Karbo-Lyn®ir augsta osmolalitāte un tas nesatur cukuru. Lai izveidotu ātras uzsūkšanās caur vēderu efektu, molekulārā masa ir tikusi unikāli manipulēta, lai padarītu tā uzsūkšanos daudz ātrāku nekā dekstroezi vai maltodekstrīnam, bet bez pūšanās efekta.

  Kam ir piemērots Karbo-Lyn®?

  Karbo-Lyn®ir ideāls ikvienam, kas vēlas atrast ogļhidrātu avotu pirms vai pēc treniņa vai sacensībām. Tas ir piemērots arī ikvienam, kas vēlas uzņemt ogļhidrātus bez cukura pirms izturības vai ultra-izturības sacensībām/treniņiem, lai atjaunotos pēc pretestības treniņiem. Līdz ar Karbo-Lyn® ātro uzsūkšanās spēju, ir ieteicams lietot uzreiz pēc treniņiem.

  Iesakām lietot 50g Karbo-Lyn® vai nu pirms, pēc vai treniņa laikā. Taču tas ir atkarīgs no specifiskās treniņprogrammas, kuru izpildat.

  Uztura ieteikumi

  Ogļhidrātu ielāde: ja vēlaties izmantot Karbo-Lyn® ogļhidrātu ielādes fāzē, iesakām lietot 1 paciņu (50g) ar ogļhidrātu uzturu, katras 2-3 stundas dienā pirms sancensībām/treniņa.

  Pirms sacensībām: Iesakām lietot 1 paciņu Karbo-Lyn®2-3 stundas pirms sacensībām optimālam rezultātam.

  Pēc sacensībām: Mēs iesakām lietot 1 paciņu Karbo-Lyn®uzreiz(<1stundu) pēc sacensībām. Pēc 2-3 stundām lietojiet papildus paciņu līdz ar ogļhidrātu uzturu.

  Karbo-Lyn®ir reģistrēta preču zīme All American Pharmaceutical & Natural Foods Corporation. Starptautiskie patenti tiek gaidīti. Visas tiesības aizsargātas.

  Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Ogļhidrāti bez cukura
  • Ideāls ogļhidrātu avots pirms un pēc treniņa
  • Patentēts ogļhidrāts ar ātru uzsūkšanās spēju
 • Ieteicamā lietošana

  Ogļhidrāti Karbo-Lyn*TM* sastāvā veicinās muskuļu atjaunošanos† pec augstas intesitātes vai izturības treniņiem. Tāpēc, lai atjaunotu muskuļu glikogēnu krājumus, mēs iesakām pievienot 1 lielo kausiņu (30g) 150-250ml ūdens vai jūsu iecienitākā dzēriena jūsu Myprotein šeikerī 4 stundas pirms treniņa. †Labvēlīgā ietekme tiek iegūta, uzņemot ogļhidrātus no visiem avotiem, 4g uz vienu kg ķermeņa svara. Pirmajās 4 treniņa stundās un ne vēlāk kā 6 stundas pēc treniņa sākuma.

  Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

 • Sastāvs

  Var saturēt glutēnu, soju, pienu un olas.

  Unflavoured: 100% Karbo-lyn*™* (homopolysaccharide derived from potato, rice and corn. 100% Starch).

 • Uzturvērtības informācija

  Serving Size - 1 Scoop (30g)

  Servings Per Container - 20 (1kg)

  Nutritional Information

    Per 100g Per Serving *RI
  Energy 1700 kJ/400 kcal 510 kJ/120 kcal 6%
  Fat 0 g 0 g 0%
    of which saturates 0 g 0 g 0%
  Carbohydrates 100 g 30 g 12%
    of which sugars 0 g 0 g 0%
  Protein 0 g 0 g 0%
  Salt <0.01 g <0.01 g 0%

   

  * Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

  Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Klienti, kuri nopirka šo, iegādājās arī:

PeptoPro

 • Veģetārieši
 • Bez glutēna
no 46.49€

Highly Branched Cyclic Dextrin

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
no 26.87€

Tri Carb

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
no 13.00€
Back to top