• Gluten Free

  Gluten Free

 • Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

Malic Acid

Flavour
Package
Amount
Скидка 25% на весь заказ I Код: JAUNS

Скидка 25% на весь заказ I Код: JAUNS

КУПИТЬ
14.99€

Preces pārskats

Kas ir Malic Acid?

Malic Acid ir radniecīga citronskābei, vitamīnam C, kas ir atrodams dabā, dažādos pārtikas produktos, tai skaitā zaļajos ābolos. Malic Acid var būt diezgan skāba un rūgta un daudzus gadus jau tiek izmantota kā garšviela dažādos gardumos, nodrošinot spēcīgu un pikantu garšu. Malic Acid ir viena no galvenajām augļskābēm, kuru iegūst no dažādiem augiem, visbiežāk no āboliem.

Ieguvumi no Malic Acid

Malic Acid ir dabīgi atrodama dažādos pārtikas produktos, taču to ir nepieciešams uzņemt papildus ar uztura bagātinātājiem, lai iegūtu visu iespējamo no tās. Malic Acid pulveris satur 100% Malic Acid.

Kam ir piemērota Malic Acid?

Malic Acid varētu šķist interesant visiem, kuri nodarbojas ar izturības disciplīnām, kā, piemēram, riteņbraukšanu vai skriešanu. Kā uztura bagātinātāju to ir ieteicams uzņemt līdz 800mg dienā, vēlams ar ēdienreizi.

Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • 100% Malic Acid Powder
 • 800mg daily
 • Naturally occuring in most fruit

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet sevis izvēlēto ūdens vai augļu sulas daudzumu mūsu šeikerī. Tad pievienojiet 800mg, sakratiet un lietojiet. Lietot vienreiz dienā.

Piebilde: Mēs iesakām visas porcijas nomērīt, izmantojot precīzus svarus. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku mērīšanu ar mūsu Myprotein mērtrauku, tie ir tikai aptuveni un neaizstāj standartizētu mērīšanas ierīci.

Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs, to nevajadzētu izmantot kā pilnvērtīga uztura un veselīga dzīvesveida aizstājēju. Uzglabāt sausā un vēsā vietā, nepieejamu maziem bērniem.

Sastāvs

Tiek ražots telpās, kur tiek apstrādāts arī piens, soja, olas, glutēns un to produkti

Unflavoured: Malic Acid (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas lielums - 1/6 tsp (800 mg)

Porcijas iepakojumā - 312 (250g)

Uzturvērtība

 Porcijā
Malic Acid  800 mg

 

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Malic Acid

Atlasīt attēlu

Malic Acid
Back to top