PRO:LONG

Treniņu izturības formula

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
28.49€

Preces pārskats

Kas ir PRO:LONG?

PRO:LONG ir Myprotein’s premium treniņu izturības formula, kas apvieno ogļhidrātus, olbaltumvielas un elektrolītus, lai uzlabotu šķidruma uzsūkšanos un enerģijas avotu treniņa laikā. PRO:LONG ir īpaši izstrādāts produkts, kas satur daudz ogļhidrātu un var palīdzēt smagu treniņu laikā. Šī unikālā formula sevī ietver iespaidīgu ogļhidrātu maisījumu, kurā atrodams maltodekstrīns, dekstroze un CarBarley™, kā arī sazarotās aminoskābes (BCAA’s), Vitamīns C and elektrolīti(nātrijs, hlors, kālija sulfāts, kalcija difosfāts, magnija oksīds). Katra porcija satur arī Casein Hydrolysate (PeptoPro®).

Ieguvumi no PRO:LONG

Ogļhidrātu-elektrolītu maisījums veicina izturības veiktspējas uzturēšanu paildzinātu izturības treniņu laikā un uzlabo šķidruma uzsūkšanos treniņu laikā.Vitamīns C veicina normālu imūnsistēmas funkciju, samazinot nogurumu, normalizējot enerģiju ražojošas vielmaiņas veiktspēju un normālu imūnsistēmas funkciju treniņu laikā.

Kam ir piemērots PRO:LONG ?

PRO:LONG ir piemērots ikvienam, kas vēlas paaugstināt uzņemto ogļhidrātu daudzumu savā uzturā. Ir ieteicams lietot PRO:LONG 45-60 minūtes pirms fiziskas slodzes vai ilgas slodzes laikā.

'Mēs mainām produkta nosaukumu uz Energy ProLong. Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta sastāvdaļas un uzturvērtība nemainās, mainās tikai tā nosaukums.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Pildīta ar ātras iedarbības ogļhidrātiem un elektrolītiem
  • Unikāls elektrolītu maisījums
  • Papildus Vitamīns C

Ieteicamā lietošana

Šis kokteilis izstrādāts īpaši mērķim uzlabot apūdeņošanu† un uzlabot veikspēju garu treniņu laikā†. Lai iegūtu visu labāko no šī produkta pievienojiet 1 1/4 lielā kausiņa (50g) 300-500ml ūdens Myprotein šeikerī un patērējiet treniņa laikā. †Ogļhidrātu-elektrolītu maisījums palīdz izturības veiktspējas uzturēšanai garu izturības treniņu laikā un uzlabo ūdens uzsūkšanās spēju treniņu laikā.

Uzglabāt vēsā, sausā vietā, ārpus tiešiem saules stariem. Šo produktu paredzēts lietot kopā ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Nav piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem, to skaitā graudaugiem, kas satur glutēnu, skatīt sastāvdaļas treknrakstā. May also contain egg.

Tropical Flavour: Pro:Long*TM* Carbohydrate Blend (70%) (Maltodextrin, Dextrose, Waxy Barley Starch (CarBarley*®*)), Branched Chain Amino Acid Powder (Leucine, Isoleucine, Valine, Soy Lecithin), Casein Hydroylsate (PeptoPro*®*) (Milk) (4%), Vitamin C (Ascorbic Acid), Electrolytes (Sodium Chloride, Potassium Sulphate, Calcium Di Phosphate, Magnesium Oxide), Aromatizatori, Acid (Citric Acid), Colour (Curcumin), Sweetener (Sucralose)

Uzturvērtības informācija

Porcijas izmērs - 1 ¼ large scoops (50g)

Porcijas iepakojumā - 30 (1.5kg)

Nutritional Information

  Per 100g Per Serving *RI
Energy 1407 kJ/332 kcal 704 kJ/166 kcal 8%
Fat 0.5 g 0.3 g 0%
  of which saturates 0.1 g 0.1 g 1%
Carbohydrates 75 g 37 g 14%
  of which sugars 22 g 11 g 12%
Protein 5.8 g 2.9 g 6%
Salt 0.75 g 0.38 g 6%
Vitamin C   500 mg 625%
Chloride   200 mg 25%
      Per Serving
L-Leucine     2.5 g
L-Isoleucine     1.25 g
L-Valine     1.25 g

 

* Reference intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal)

The nutritional information is based on the Tropical Flavour version, when choosing an alternative flavour the nutritional values may vary

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

PRO:LONG

Atlasīt attēlu

PRO:LONG
Back to top