• Gluten Free

    Gluten Free

  • Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

Ultra Colostrum (30% Ig)

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LATVIA33

Today is your chance to get 33% off whole website.

Use Code: LATVIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.BUY NOW
31.99€

Preces pārskats

Kas ir Ultra Colostrum?

Ultra Colostrum ir liellopu atvasināts uztura bagātinātājs, kas satur olbaltumvielas, immunoglobulīnu (Ig), vitamīnus, aminoskābes un citus augšanas faktorus (IGF-1 & 2).

Kādi ir ieguvumi no Ultra Colostrum?

Ultra Colostrum tiek iegūti no govs pārpalikumiem, kuri tiek paņemti tikai pēc tam, kad teļš ir saņēmis sev nepieciešamo barību. Rūpes par mazuli ir ražotāja galvenais apsvērums, tāpēc to vajadzības vienmēr ir pirmajā vietā. Saimniecības, kurās tiek savākts jaunpiens, uzrauga un regulē pašvaldības un piensaimniecības nozares.

Ultra Colostrum ir žavēts, lai nodrošinātu, ka būtiskās uzturvielas netiek apdraudētas. Šis process nodrošina Ultra Colostrum svaigumu un uzturvielām bagātu produktu, salīdzinot ar citiem, smidzināšanas žāvētiem jaunpieniem, kuri savākti 48 stundas pēc dzimšanas. Ultra Colostrum satur daudz Ig, standartizēts uz 30% Ig.

Kam ir piemērots Ultra Colostrum?

Ultra Colostrum ir lieliski piemērots aktīviem cilvēkiem, īpaši tiem, kuri piedalās intensīvos treniņos. Ultra Colostrum būtu jāuzņem 1-3 reizes dienā, vislabāk pirms brokastīm vai uzreiz pēc treniņa.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Standartizēts uz 30% Ig
  • Oriģināls, zāles barotu piena lopu produkts
  • 12 stundu žāvēts, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti

Ieteicamā lietošana

Olbaltumvielas nodrošina muskuļu masas pieaugumu un uzturēšanu, tāpēc lai iegūtu maksimumu mēs rekomendējam 7 1/2 mazo kausiņu (10g) 150-250ml ūdens vai pienu MyProtein šeikerī 30 minūtes pirms un/vai pēc treniņa. Alternatīvi patērēt jebkurā citā diennakts laikā, lai palielinātu kopējo uzņemto olbaltumvielu daudzumu.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu.Nav piemērots veģetāriešiem.

Sastāvs

Informāciju par alergēniem meklēttreknrakstā. Var saturēt glutēnu, soju un olu.

Unflavoured: Žāvēts govs jaunpiens (Piens) (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas lielums - 7 ½ mazie kausiņi (10g)

Porcijas iepakojumā - 25 (250g)

Uzturvērtība

  100g Porcijā *RI
Enerģētiskā vērtība 1061 kJ/250 kcal 106 kJ/25 kcal 1%
Tauki 2.4 g 0.2 g 0%
  no tiem piesātinātie 1.5 g 0.2 g 1%
Ogļhidrāti 14 g 1.4 g 1%
  no tiem cukuri 13 g 1.3 g 1%
Olbaltumvielas 43 g 4.3 g 9%
Sāls <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Ultra Colostrum (30% Ig)

Atlasīt attēlu

Ultra Colostrum (30% Ig)
Back to top