Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Jūsu meklētais produkts nav pieejams

Citi pircēji tā vietā iegādājās

Piedāvājums
Grape Seed Extract

Grape Seed Extract

95% OPC

 • Veģetārieši
 • Vegāni
 • Bez glutēna
EUR

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: new clothing range (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech range, Myamino Energy, Baked Cookie, Any Oats, BCAA Energy, Carb Crusher.

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Kas ir Grape Seed Extract?

  Grape Seed Extract tiek iegūts no mazajām sarkano vīnogu sēklām (dažreiz arī mizas), tās ir faktiski tās pašas vīnogas no kurām iegūst vīnu. Grape Seed Extract ir augsts OPC līmeenis. Ir pierādīts, ka tas paliek organismā līdz pat 72 stundām un ir 20 reizes spēcīgāks par vitamīnu C, un 50 reizes spēcīgāks par vitamīnu E.

  Ieguvumi no Grape Seed Extract

  Grape Seed Extract ir standartizēts līdz 95% oligomeric proanthocyanidins (OPC). OPC tiek apgalvots, ka ir viens no svarīgākajiem dabas produktiem, kas atklāts pēdējos gados.

  Kam ir piemērots Grape Seed Extract?

  Grape Seed Extract ieteicams ikvienam, kurš piedalās fiziskās aktivitātēs un vēlas palielināt savu antioksidantu uzņemšanu.

  Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

  Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

  Galvenie ieguvumi
  • Augsts oligomeric proanthocyanidins (OPC) līmenis
  • Standartizēts līdz 95% OPC
  • 100% Vīnogu sēklu ekstrakts
 • Ieteicamā lietošana

  Pievienojiet sevis izvēlēto ūdens vai augļu sulas daudzumu mūsu šeikerī. Tad pievienojiet 100mg, sakratiet un lietojiet. Lietot 1-2 reizes dienā.

  Piebilde: Mēs iesakām visas porcijas nomērīt, izmantojot precīzus svarus. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai nodrošinātu pēc iespējas precīzāku mērīšanu ar mūsu Myprotein mērtrauku, tie ir tikai aptuveni un neaizstāj standartizētu mērīšanas ierīci.

  Nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Šis produkts ir uztura bagātinātājs, to nevajadzētu izmantot kā pilnvērtīga uztura un veselīga dzīvesveida aizstājēju. Uzglabāt sausā un vēsā vietā, nepieejamu maziem bērniem.

 • Sastāvs

  Tiek ražots telpās, kur tiek apstrādāts arī piens, soja, olas, glutēns un to produkti

  Unflavoured: Grape Seed Extract (100%)

 • Uzturvērtības informācija

  Porcijas lielums - 100 mg

  Porcijas iepakojumā - 1000 (100g), 2000 (200g)

  Uzturvērtība

    Porcijā
  Vīnogu sēklu ekstrakts     100 mg

   

  Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top