• Veģetāriešiem

  Veģetāriešiem

 • Vegāniem

  Vegāniem

 • Organic

  Organic

Moringa Organic Tea

Pieejamas 5 lieliskas garšas!

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
4.09€

Preces pārskats

Kas ir Organic Moringa Tea?

Organic Moringa Tea ir dabiska, bezkofeīna superēdienu tēja, kas gatavota no Moringa koka lapām. Audzētas āzijā un āfrikā, Moringa tiek piedēvētas dažādas veselīgas īpašības un tas satur daudz vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus. Ņemot vērā, ka Organic Moringa Tea nesatur kofeīnu, tā ir lieliska izvēle no rīta, pusdienās un pat pirms gulētiešanas. Pieejama vistīrākajā veidā.

Kādi ir ieguvumi of Organic Moringa Tea?

Organic Moringa Tea ir ārkārtīgi barojoša. Katrs 1.5g maisiņš satur 0.4g olbaltumvielas, 0.5g šķiedrvielas ar kaudzi vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem. Mūsu Organic Moringa Tea tiek iegūta Šrilankas plantācijās, kas ir organiskas un videi draudzīgas. Tas viss, lai sniegtu jums garšīgu tējas krūzi, kuru varat baudīt ar tīru sirdsapziņu.

Kam ir piemērots Organic Moringa Tea?

Organic Moringa Tea ir piemērots ikvienam, kas vēlas alternatīvu parastajai melnajai, baltajai vai zaļajai tējai, kuras gatavotas no Camellia Sinensis koka lapām. Moringa Tea ir gatavota no Moringa Oleifera koka lapām, kas piedāvā pilnīgi citu pieredzi. Tas ir dabiski bez kofeīna, tāpēc droši to varat lietot arī vakarā. Tējai ir izteikta, tīra garša.

Kā pagatavot prepare Organic Moringa Tea?

Mēs iesakām vienmēr lietot svaigi vārītu ūdeni, ar to aplejot šī produkta tējas maisiņu un turot to ūdenī 5 minūtes, lai pēc tam izbaudītu fantastisku tējas krūzi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka produkta apraksts tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu valodas arī var būt atrodamas produkta iepakojumā, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

 • Bez kofeīna, tāpēc ideāli to lietot no rīta, pēcpusdienā un pirms gulētiešanas
 • Barojoša alternatīva jūsu parastajai tējas krūzei
 • Pieejamas 5 lieliskas garšas

Ieteicamā lietošana

Pievienojiet vienu tējas maisiņu tikko vārītam ūdenim uz 5 minūtēm. Katrs iepakojums satur 25 tējas maisiņus.

Sastāvs

Organic Ceylon Moringa Tea Natural Apple and Cinnmon Flavourigs : Organic Ceylon Moringa Leaves (95%), Natural Flavouring (Apple [2.5%], Cinnamon [2.5%]).

Organic Ceylon Moringa Tea with Natural Cocoa Flavouring: Organic Ceylon Moringa Leaves (95%), Natural Flavouring (5%).

Organic Ceylon Moringa Tea with Natural Honey & Vanilla Flavourings : Organic Ceylon Moringa Leaves (95%), Natural Flavouring (Honey Extract [2.5%], Natural Vanilla Root [2.5%]).

Organic Ceylon Moringa Tea : Organic Ceylon Moringa Leaves (100%).

Organic Ceylon Moringa Tea with Natural Strawberry Flavourings : Organic Ceylon Moringa Leaves (95%), Natural Strawberry Flavouring (5%).

Uzturvērtības informācija

Serving Size - 1 Pack, 37.5g (25x1.5g)

Servings Per Container - 25 Tea bags

Nutritional Information

  Per 100g Per Tea bag (1.5g)
Energy 1799 kJ/429 kcal 27 kJ/6 kcal
Fat 5.3 g 0.1g
  of which saturates 3.6 g 0.1 g
Carbohydrate 55 g 0.8 g
  of which sugars 1.7 g 0 g
Fibre 34 g 0.5 g
Protein 24 g 0.4 g
Salt 0.09 g 0 g

 

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Moringa Organic Tea

Atlasīt attēlu

Moringa Organic Tea
Back to top