Pievienots Jūsu grozam

Atvainojiet, šķiet, ir radusies kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

Daudzums:

Starpsumma: ( preces grozā)

Piedāvājums
Myprotein Izturības Sporta Pudele
Myprotein Izturības Sporta Pudele
Myprotein Izturības Sporta Pudele

Myprotein Izturības Sporta Pudele

EUR 4.99

4.99€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.Offer excludes our new innovations such as: Myamino Energy, BCAA Energy, Carb Crusher, new clothing collections Ignite, Boost, Tropical, Superlite, Charm, Shape, Luxe touch, Breeze, Luxe Lounge, Swift, Pro-Tech 2.0

BUY NOW
 • Preces pārskats

  Myprotein Izturības Sporta Pudele ir ideāls aksesuārs un palīgs, no kuras lietot visus Jūsu mīļākos sporta dzērienus, lai saņemtu nepieciešamo šidrumu daudzumu visā treniņu laikā, nesamazinot Jūsu sniegumu.

  Šai Sporta pudelei ir iespaidīgs 650ml tilpums ar termo-plastmasas miksto gumijas, dzeršanas snīpi, kas ir ļoti saudzīgs pret zobiem. Myprotein Izturības Sporta Pudele ir ideāla lietošanai sporta zālē, brīvā dabā vai cīņu laukumā. Šī ergonomiskā pudele ir viegli satverama, uz tās uzdrukātas tilpuma atzīmes un tai ir 42 mm atvere dzeršanai ar drošu skrūvējamu vāciņu, kas novērš noplūdes, jebkurā laikā, jebkurā vietā!

  Kopā ar Myprotein Izturības Logo uz pudeles, šī ir lieliska sporta pudele, kas papildina mūsu jauno NTS izturības produktu klāstu. Tas ir viegli tīrāma un draudzīga trauku mazgājamajām mašīnām.

  Galvenie ieguvumi
  • 650ml Tilpums
  • Ergonomisks un viegli lietojams dizains
  • Drošs pret šļakstiem un noplūdēm
 • Ieteicamā lietošana

  Informācija: Nelietot šo produktu kopā ar siltiem vai karstiem šķidrumiem. Lietojot siltus vai karstus šķidrumus aizvertā šeikerī, rodas papildus spiediens, kas var likt vāciņam atsprāgt vaļā, izšļakstot tā saturu. Mazgājot šeikeri noņemiet vāku, mazgājot to atsevišķi.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Rakstiet atsauksmi un saņemiet iespēju laimēt 100€ kuponu

Back to top