Myprotein Izturības Sporta Pudele

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
4.99€

Pieejamība:

Preces pārskats

Myprotein Izturības Sporta Pudele ir ideāls aksesuārs un palīgs, no kuras lietot visus Jūsu mīļākos sporta dzērienus, lai saņemtu nepieciešamo šidrumu daudzumu visā treniņu laikā, nesamazinot Jūsu sniegumu.

Šai Sporta pudelei ir iespaidīgs 650ml tilpums ar termo-plastmasas miksto gumijas, dzeršanas snīpi, kas ir ļoti saudzīgs pret zobiem. Myprotein Izturības Sporta Pudele ir ideāla lietošanai sporta zālē, brīvā dabā vai cīņu laukumā. Šī ergonomiskā pudele ir viegli satverama, uz tās uzdrukātas tilpuma atzīmes un tai ir 42 mm atvere dzeršanai ar drošu skrūvējamu vāciņu, kas novērš noplūdes, jebkurā laikā, jebkurā vietā!

Kopā ar Myprotein Izturības Logo uz pudeles, šī ir lieliska sporta pudele, kas papildina mūsu jauno NTS izturības produktu klāstu. Tas ir viegli tīrāma un draudzīga trauku mazgājamajām mašīnām.

Galvenie ieguvumi

  • 650ml Tilpums
  • Ergonomisks un viegli lietojams dizains
  • Drošs pret šļakstiem un noplūdēm

Ieteicamā lietošana

Informācija: Nelietot šo produktu kopā ar siltiem vai karstiem šķidrumiem. Lietojot siltus vai karstus šķidrumus aizvertā šeikerī, rodas papildus spiediens, kas var likt vāciņam atsprāgt vaļā, izšļakstot tā saturu. Mazgājot šeikeri noņemiet vāku, mazgājot to atsevišķi.

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Myprotein Izturības Sporta Pudele

Atlasīt attēlu

Myprotein Izturības Sporta Pudele
Back to top