• Veģetāriešiem

    Veģetāriešiem

  • Vegāniem

    Vegāniem

Oatbran

Veselīgs šķiedrvielu avots

Flavour
Package
Amount

30% OFF WHOLE ORDER | Use Code: LV30

Get 30% off whole order!

Discount is applicable to all products, including our bestsellers Impact Whey Protein, BCAA, Peanut Butter and many more!

Use Code: LV30

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
4.49€

Preces pārskats

Kas ir Oatbran?

Oatbran tiek ražots no augstas kvalitātes auzu ārējām miziņām un ir stabilizēts, lai novērstu produkta kvalitātes zudumu.

Ieguvumi no Oatbran

Oatbran satur daudz šķiedrvielu un maz cukura, nodrošinot 0.1g cukura uz 10g produkta. Oatbran ir ļoti maz nātrija, taču tas ir olbaltumvieu avots, saturot 14% olbaltumvielu.

Beta-glikāni, kas atrodami auzu klijās veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs.

Kam ir piemērots Oatbran?

Oatbran tiek rekomendēts ikvienam, kas vēlas palielināt ikdienā uzņemto šķiedrvielu daudzumu. Oatbran var tikt izmantots, lai pagatavotu putru vai var tikt sajaukts ar citiem uztura bagātinātājiem, palielinot to ogļhidrātu un šķiedrvielu līmeni.

Mūsu klientu uztura izvēle ir mums ļoti svarīga. Lai gan šis produkts tiek ražot, lai tas būtu piemērots arī vegānu uzturam, lūdzu ņemiet vērā, ka šajā pašā rūpnīcā tiek apstrādāti arī piena produkti un tādējādi var veidoties mazu apmēru piejaukumi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka marķējums uz šī produkta tiek nodrošināts vismaz angļu valodā. Franču, itāļu, vācu, spāņu, dāņu, zviedru un somu arī var būt uz produkta, atkarībā no izplatīšanas valsts.

Galvenie ieguvumi

  • Daudz šķiedrvielu
  • Zems cukura līmenis
  • Veicina normālu holesterīna līmeni asinīs

Ieteicamā lietošana

Oatbran satur daudz šķiedrvielu un beta-glikānu†, padarot to par lielisku papildinājumu jūsu uzturam. Vienkārši pievienojiet 1/4 lielā kausiņa (10g) jūsu kokteilim, smūtijam vai augļu sulai uzturvielu lādiņam. †Auzu beta-glikāns kā pierādīts samazina holesterīna līmeni asinīs. Augsts holesterīna līmenis ir riska faktors sirds slimībām. Labvēlīgā ietekme tiek sasniegta ar 3g beta-glikānu ikdienas devu.

Uzglabāt sausā, vēsā vietā un no tiešiem saules stariem pasargātā vietā.. Šis produkts paredzēts tā izmantošanai līdz ar aktīvu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu.Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.

Sastāvs

Par alergēniem, ieskaitot labību, kas satur glutēnu, skatīt sastāvdaļas treknrakstā. Var saturēt soju, pienu un olu.

Unflavoured: Auzuklijas (100%)

Uzturvērtības informācija

Porcijas lielums - ¼ lielais kausiņš (10g)

Porcijas iepakojumā - 100 (1kg)

Uzturvērtība

  100g Porcijā *RI
Enerģētiskā vērtība 1514 kJ/359 kcal 151 kJ/36 kcal 2%
Tauki 3.5 g 0.4 g 1%
  no tiem piesātinātie 0.6 g 0.1 g 1%
Ogļhidrāti 62 g 6.2 g 2%
  no tiem cukuri 16 g 1.6 g 2%
Olbaltumvielas 13 g 1.3 g 3%
Sāls 1.5 g 0.15 g 3%
β-Glucans 6.2 g 0.6 g  

 

* Vidusmēra pieauguša cilvēka ikdienas uzturam (8400kJ /2000 kcal)

Uzturvērtības informācija ir balstīta uz šo versiju, izvēloties alternatīvu garšu, uzturvērtība var mainīties līdz pat 10%

Pircēju atsauksmes

Pašlaik nav nevienas atsauksmes.

Oatbran

Atlasīt attēlu

Oatbran
Back to top